TÝM ZNAČKY D.N.A

Uvedomujeme si, že každý z nás je stavebným pilierom tímu a schopnosť maximálne napĺňať svoj potenciál a robiť svoju prácu svedomito a s láskou prináša to, čo tvorí D.N.A. Sme stopercentne kompatibilné jednotky, naše srdcia bijú v rovnakom rytme a pre módu dýchame.

DOVOĽTE NÁM PREDSTAVIŤ SA
Spoluzakladateľka

Aneta Chovanová

Aneta, spoluzakladateľka značky D.N.A je inšpiratívna žena, ktorú mnohí prostredníctvom sociálnych sietí poznajú pod menom a.n.d.u.l.a a sledujú ju pre jej autentičnosť, energiu a skvelý vkus. V prvom rade je to však mama, podnikateľka a obrovský kreatívec, ktorý je hnacím motorom celého tímu. Stojí za kompletnou víziou značky D.N.A, za jej nápaditými designami, marketingovou víziou a tvorbou.

Viac o Anet

Spoluzakladateľka

Tímea Trajteľová

Spoločne so svojou obchodnou partnerkou Anetou stojí za kompletnou víziou značky D.N.A, za jej nápaditými designami, vývojom a produkciou produktov.

Viac o Tim

Project & Product manager

Marek Holub

V kooperácií s dizajnérkami značky D.N.A stojí za vývojom a výrobou kolekcií. V módnom priemysle sa pohybuje dlhšie, ako 20 rokov a vďaka svojim vedomostiam a skúsenostiam  s módou a e-commerce je kľúčovým členom tímu. Okrem výroby Marek zastrešuje IT, marketing, grafikov a zodpovedá za chod celého projektu.   

Head of the financial department

PhDr. Renáta Trajteľová

Performance Marketing Manager

Tadeáš Genčur, MBA

Marketér s viac ako 8-ročnými skúsenosťami s titulom MBA v oblasti marketingového manažmentu z University of Derby v Anglicku. Ako špecialista na e-commerce dokázal efektívne implementovať inovatívne marketingové stratégie a technológie, čím si získal uznávanú pozíciu na trhu a spoluprácu so svetovými značkami v oblasti fitness.

Fashion Designer

Natálie Dufková

Natália je absolventkou Ateliéru odevu a obuvi na UMPRUM vedenom prof. Liběnou Rochovou. Svojou výstrednou bakalárskou kolekciou „Neverending Masopust“ zaujala aj mimo Českú republiku a dostala šancu prezentovať sa v rámci Shanghai Fashion Week SS2020, ďalej na prestížnej európskej udalosti pre mladých kreatívnych dizajnérov Fashion Clash v Maastrichte. Skúsenosti získala aj v rámci polročnej pracovnej stáže v Japonsku pri značke Matohu. Každoročne prezentuje svoje modely v rámci prehliadky Bunka Fashion Graduate University v Tokiu.

Fashion Designer

Kristína Dúhová

Kristína vyštudovala módne návrhárstvo na pražskej UMPRUM. Štúdium najskôr začala v ateliéri textilnej tvorby a neskôr absolvovala pod vedením prof.Ivančice v ateliéri módnej tvorby. Počas štúdia absolvovala polročnú stáž na Royal Danish Academy v Kodani, ktorú zakončila prezentáciou na ateliérovej výstave v Kyoto Institute of Technology v japonskom Kjóte. Rada používa označenie „whatever designer“, ktoré vytvára priestor na snúbenie odlišných tvorivých schopností ktorými disponuje. Sprevádzajú ju skúsenosti z komerčnej i umeleckej sféry. Krok za krokom rozvíja vlastný „dizajnový“ jazyk a ukazuje, že jej škála schopností zahŕňa okrem módneho návrhárstva aj dizajn textilu, ilustrácie a scénografiu. Skúsenosti v oblasti módy pozbierala pri práci pre štúdio módnej návrhárky Hany Zárubovej a vďaka dlhoročnej spolupráci s návrhárkou Terezou Rosaliou Kladošovou. Skúsenosti z komerčnej sféry nadobudla najmä na projektoch pre Ikeu, Haladu, Fernet Stock, A Cup of Style a mnoho ďalších. Spoločným menovateľom komerčných projektov bolo skĺbenie módnej tvorby a set designu v podobe priestorových inštalácií, designu výloh alebo autorských ilustrácií.

Ilustrátor autorských kresieb

Jiří Frýdek

Aj Vy milujete nápadité dizajny značky D.N.A? Je to práve Jíří, ktorý stojí za všetkými autorskými ilustráciami, ktoré sa v našich kolekciách objavujú. Vždy si perfektne poradí s akýkoľvek zadaním a originálny rukopis jeho kresieb vyzdvihuje našu tvorbu na unikátne dizajnérske diela.

Head of Customer Care & Expedient

Ivana Sydorová

Potrebujete pomoc alebo si idete po radu? Naša Ivana je vždy pripravená vyriešiť akúkoľvek situáciu promptne a pro-klientsky. Jej priateľský prístup a starostlivosť robí z našej zákazníckej podpory efektívnu a zákazníkmi vysoko kladne hodnotenú službu. 

Okrem toho Ivana zodpovedá za príjem výrobkov na sklad a stará sa o to, aby boli Vaše objednávky dokonale zabalené a vyexpedované čo najrýchlejšie. 

Warehouse manager & Expedientka

Monika Horká

Hlavnou náplňou práce manažérky skladu je bezproblémový príjem výrobkov na sklad a jeho kompletná správa. Pred zaradením do predaja musí každý D.N.A produkt prejsť dôkladnou kontrolou a prípravou, ktorá umožňuje jeho rýchlu expedíciu zákazníkovi. Okrem toho Monika starostlivo a s láskou zabalí každú objednávku, ktorá sa jej dostane do rúk. 

Expedientka

Veronika Cucová

Náplňou práce expedientky D.N.A je príprava objednávok a zabezpečenie ich rýchlej expedície ku koncovému zákazníkovi. Každý produkt musí prejsť dôkladnou kontrolou a prípravou. Veronika starostlivo a s láskou zabalí každú objednávku, ktorá sa jej dostane do rúk. 

Photographer

Dana Mrázková

Fotografie Dany vnášajú do našej tvorby ženský beauty a fashion pohľad. Jej schopnosť zachytiť momenty a práca s denným svetlom dáva fotografiám život. Svoje estetické cítenie naplno využíva pri stajlingu priestoru, vďaka ktorému dotvárame unikátny tématický príbeh každej kolekcie. 

Video producer

David Řehoř

Kvalitné produkty si zaslúžia tú najlepšiu prezentáciu. Zoznámte sa s naším hlavným kameramanom Davidom. Často si ani nevšimneme, že sa okolo nás pohybuje s kamerou, zatiaľ čo on úplne prirodzene točí všetky najautentickejšie momenty z kampaní. Veríme, že Vám vďaka jeho cíteniu vkusne zachytíme akýkoľvek moment, prenesieme atmosféru zo všetkého, čo sa u nás deje a už teraz sa tešíme na všetko, čo spolu vytvoríme. Tématických kampaní, kde sa môžeme tvorivo vyblázniť bude totiž už čoskoro dostatok!