Aneta Chovanová

"Móda ma vždy napĺňala. Bola som jej od malička doslova posadnutá. Nie som typ, čo by potreboval za každú cenu vyčnievať, musí to dávať zmysel. Materiály – hutnosť, štruktúra, jednoducho to musí ladiť. Farby sa nesmú tĺcť a strihy musia lichotiť postave . To sú tri pravidlá, ktorých sa držím pri obliekaní aj pri tvorbe kolekcií D.N.A. Nápad vytvoriť značku je dlhodobou myšlienkou, ktorú nebolo až tak ľahké zhmotniť."

"Vlastná značka je snom snáď každého, kto módu miluje. Každému z nás na trhu niečo chýba, a toto je jediná forma toho, ako tie medzery zaplniť."

Značka D.N.A je mojím splneným snom a spolu s celým naším tímom budeme robiť všetko pre to, aby sme vám každým kúskom akéhokoľvek produktu priniesli exkluzívne snúbenie pohodlia a autenticity, zhmotnenia fantázie a túžby, byť vidieť a cítiť sa pri tom skvele.

Spoluzakladateľka značky D.N.A

Podnikám už desať rokov. Všeobecne mi príde, že nie som duchom zamestnanec, son "snílek" a rada si robím veci po svojom. Preto som sa vydala svojou vlastnou cestou. Vlastná značka je snom snáď každého, kto módu miluje. Každému z nás na trhu niečo chýba, a toto je jediná forma toho, ako tie medzery zaplniť. Spoločne so svojou obchodnou partnerkou Tímeou stojí za kompletnou víziou značky D.N.A, za jej nápaditými dizajnmi, marketingovou víziou a tvorbou.

Kráľovná českého Instagramu

neta, na sociálnych sieťach známa ako A.N.D.U.L.A, sama seba označuje za ženu z ľudu. A nie je ďaleko od pravdy. Do povedomia širšej verejnosti sa dostala vďaka svojmu vtipu, osobnému šarmu i otvorenosti, s akou zdieľa svoje životné neúspechy. Každému tak ukazuje, že hoci je život na sieťach zaliaty slnkom, realita je často iná. Jej špecifický spôsob komunikácie jej vyniesol viac ako štvrť milióna fanúšikov aj snové spolupráce s veľkými značkami.

Motto v podnikání

Neboj sa dávať si vysoké ciele, ale zo začiatku o tom nikomu nehovor, nech nie je trápne, keď ich nedosiahneš. ♡

IDENTITY

Srdcový produkt

Teraz je to rozhodne náš parfém. Nie je nič krajšie ako keď sa Vás niekto spýta, čím voniate a Vy poviete: ,,To je parfém našej značky“.

Objav zvodný elixír, ktorý Ťa uchváti, dodá Ti energiu a sexappeal. Parfém IDENTITY je svieža kvetinovo-ovocná vôňa, vďaka ktorej sa budeš cítiť ako neodolateľná bohyňa. V živote to nie je len o tom prísť, zažiariť a odísť. Musí sa o Tebe hovoriť. Musíš zanechať dojem. Nedopusť, aby sa na Teba zabudlo. Zapíš sa so svojou vôňou do pamäti každému, kto okolo Teba prejde a len sa bav, nech už Tvoje kroky vedú kamkoľvek. Elegantný flakón parfumu IDENTITY podčiarkuje jedinečnosť svojho obsahu.

Ako základ parfému IDENTITY, ktorý bude signifikantnou vôňou celej značky D.N.A sme vybrali francúzske ingrediencie pochádzajúce z najznámejšej oblasti Francúzska, Provance. Finálny výrobok kompletuje certifikovaná česká manufaktúra.

@a.n.d.u.l.a

Anet môžete sledovať na sociálnej sieti Instagram